Přihlášení účtem z Centra Tance:
Založit účet

Nemáte učet?

Rychlá a snadná registrace zde

Radek Hrubý

Radek
Hrubý

Trénuji


Jumping

Má cesta k Jumpingu, vedla přes běhání a jógu. Hledal jsem sportovní/fitness aktivitu pro sebe z důvodu zdravotních problémů. Trpěl jsem bolestmi bederní a krční páteře, bolestí hlavy a nadváhou. Tyto problémy jsem si vypěstoval při mnohaleté práci u počítače jako programátor. Jumping jsem objevil náhodu a stal se mojí srdeční záležitostí. Již nevím, co je to bolest zad, bolest hlavy a za první rok a půl jumpingu jsem shodil 18 kg.

Pokud máte rádi pohyb, hudbu, rytmus. Na Jumpingu zažijete endofinový výboj s dobrým pocitem uspokojení. Na mých lekcích nenajdete složitou choreografii, ale zadovádíte si a zlepšíte svou kondici při mých milovaný velmi rychlých skladbách. Jsem pedant na správné vykonávání cviků, protože při kterékoliv aktivitě, si klient může nesprávným cvičením ublížit.

Jumping a jeho odnože, vychází z vojenského výcviku výsadkářů. Kdy díky trampolínce, při minimálním opotřebení pohybového aparátu, dokážete neuvěřitelně zpevnit CORE, střed těla. Ze svých zkušeností potvrzuji, že Jumping je opravdu ta nejzábavnější a nejefektivnější metoda na posílení a zpevnění vnitřního břišního svalstva a celkové kondice.

Jumping si člověk buď zamiluje, anebo nenávidí. Nic není mezi tím …

Prozradím, že jsem praštěný, skáču pro radost a veškerý můj výdělek z Jumpingu putuje na projekt Život v kufříku.

Certifikáty

Kde jsme

Praha – Můstek

Praha – Můstek

více informací
Praha – Muzeum

Praha – Muzeum

více informací
Praha – Flóra

Praha – Flóra

více informací
Praha – Palmovka

Praha – Palmovka

více informací
Brno – Mendlák

Brno – Mendlák

více informací