Přihlášení účtem z Centra Tance:
Založit účet

Nemáte učet?

Rychlá a snadná registrace zde

Nora

Většinu svého tanečního života jsem věnovala studiu moderního tance na konzervatoři, i když jsem si neustále nacházela cestu k latino stylům. 

Contemporary dance je tedy mou součástí od dětského věku. Baví mne neustále vymýšlet nové věci, což se v moderně samo nabízí.

V Centru Tance vedu lekce Lady sexy dance a Karibských tanců pro sólové tanečnice, ty jsou určené ženám, které milují salsu, bachatu a jiné latino styly, díky kterým mohou vyjádřit svou smyslnost.

Mé lekce Fit dance jsou taneční a zábavné, ovšem náročnější na fyzickou kondici. Hledáte-li ideální kardio trénink. Našly jste ho.

Při doplnění vzdělání o certifikát Lektora tance s akreditací MŠMT jsem si zamilovala jógu, která byla vlastně vždy mou součástí. Správné protahování a posílení těla vám umožní větší flexibilitu a sílu v pohybu. Učím Fit a flexi, Jógu pro zdravá záda a Power jógu. Baví mě se zlepšovat a hlavně předávat dál dobrou energii.

Líbí se vám mixovat více tanečních stylů, chcete se cítit sexy a vytvarovat si postavu tak přirozeným způsobem? Každá lekce je něčím jiná a originální. Doporučuji vám vyzkoušet si všechny lekce z mého repertoáru, nudit se nebudete! Zvu vás všechny, které milujete latino rytmy a chcete na sobě intenzivně pracovat!

Kde jsme

Praha – Můstek

Praha – Můstek

více informací
Praha – Muzeum

Praha – Muzeum

více informací
Praha – Flóra

Praha – Flóra

více informací
Praha – Palmovka

Praha – Palmovka

více informací
Brno – Mendlák

Brno – Mendlák

více informací